Kontakta oss.

Rudvi Fritid - Din fritidshandlare i Blekinge

Vi erbjuder nya och begagnade husbilar och husvagnar från KABE och Adria. Stor och välsorterad tillbehörsbutik med KAMA Fritids sortiment. Välkommen till oss!

Rudvi Fritid
Intagsvägen 1C, Karlskrona
Växel 0455-13131, E-post info@rudvi.se

Kontakta oss.
Peter Rudvi

Peter Rudvi

Försäljning
0455-350070
peter@rudvi.se

Viktor Rudvi

Viktor Rudvi

VD/Försäljning
0455-350071
viktor@rudvi.se

Peter Jonasson

Peter Jonasson

Försäljning
0455-350077
peter.jonasson@rudvi.se

Håkan Ohlsson

Håkan Ohlsson

Kundmottagare Verkstad
0455-350078
hakan.ohlsson@rudvi.se

Camilla Classon

Camilla Classon

Butik/Reservdelar
0455-695080
Butik@Rudvi.se

Torbjörn Svensson

Torbjörn Svensson

Försäkringsskador/garanti
0455-350075
Torbjorn.svensson@rudvi.se

Annelie Nilsson

Annelie Nilsson

Ekonomi
0455-350076
Annelie.nilsson@rudvi.se

Tim Hiitoma

Tim Hiitoma

Tekniker

Jim Olsson

Jim Olsson

Tekniker

Anders Eriksson

Anders Eriksson

Tekniker

Magnus Mossberg

Magnus Mossberg

Reservdelar/Butik
0455-695084
reservdelar@rudvi.se

Rudvi Fritid i
sociala medier

För senaste nytt från oss, följ Rudvi Fritid i sociala medier!

Bläddra eller ladda
ner kataloger

Katalogerna direkt från KABE, Adria och Kama Fritid

Rudvi Fritid använder cookies!

För att förbättra din upplevelse, analysera trafik och ge dig personligt anpassade erbjudanden använder vi cookies.